Title: Constantin Noica - Al doilea poem filozofic (audio) (Trei poeme filozofice pentru Sanda)

Iti recomandam sa faci upgrade la o versiune mai noua de Flash Player™.

Get Adobe Flash Player
Constantin Noica - Al doilea poem filozofic (audio) (Trei poeme filozofice pentru Sanda) - Constantin Noica - Al doilea poem filozofic (audio) (Trei poeme filozofice pentru Sanda)
Download: Click for download attached file: Constantin Noica - Al doilea poem filozofic (audio) (Trei poeme filozofice pentru Sanda)

Categoria: Video