O blonda aranjata si dichisita face autostopul

Dupa un timp, un tir opreste si o ia. Blonda tot incearca sa intre in vorba cu soferul, dar acesta raspunde scurt de fiecare data. La un moment dat , observa ca tipul are 2 slituri si intreaba de ce. Soferul ii explica ca are 2 penisuri, unul subtire pentru fetitele de oras, si unul gros, puternic pentru fetele de la tara, la care blonda raspunde fara intarziere:
- Nu te uita la mine ca sunt frumos imbracata, ca tot de la tara vin!

Categoria: Amuzament
Adaugat in: Oct 21, 2012