Confesiuni intre femei

Trei taranci tinere spalau rufe la riu si vorbeau despre barbatii lor.
Prima: Auzi tu, al meu vine acasa de pe santier o data pe luna si sta doua zile si-abia apuca sa ma vada. Daca se-ntimpla sa ma f.. de doua ori.
A doua: al meu lucreaza la mina si vine acasa in fiecare simbata. Dar apucam totusi sa ne f.. de 2-3 ori.
A treia tace suparata. Nimic. Celelalte o trag de limba. Dar al tau ?
A treia: Al meu sta acasa toata ziua si n-am pic de liniste din cauza lui. Cum ma prinde cum ma f.. O data dimineata, o data la prinz, de doua ori seara si de trei ori pe noapte.
Celelalte: Taci tu. Si n-ai facut nimic? Poate o fi bolnav. Nu l-ai dus la doctor?
A treia (suparata): Ba l-am dus.
Si ce-o zis doctorul ?
A treia: O zis ca n-are tinere de minte.

Adaugat in: May 8, 2012