Pe pajistea lui

Si tragea Ion la coasa, ca un adevarat maramuresan, pe pajistea lui de pe malul Izei. Dincolo de Iza, Maria culegea macris. Dar vantul batea si-i ridica rochita. Si Maria nu avea chilotei. Si asta facea ca lui Ion sa i se ridice nivelul. Si brav fiind el, se duce la malul Izei si-i zice Mariei: - No, nu mai pot. Vreau sa te iubesc la modul total! Si zice Maria: - Dar ti-am spus draga Ioane ca eu nu stiu sa inot. Si zice Ion: - Nu-i bai, ca organul meu sexual ii atat de dezvoltat, ca poti sa treci la mine pe el. Si Maria reflectă si, dupa ce reflectă, zise: - Mare smecher esti, mai, Ioane! Da’ vrei sa-mi spui si cum vin indarat?

Adaugat in: Jan 29, 2015