Tricou turcoaz barbati

Tricoul polo gri pentru barbati din colectia Columbie este confectionat din 100% poliester si este ideal pentru o tinuta casual, datorita compozitiei sale nu veti avea probleme atunci cand transpirati, acest tricou ajuta la eliminarea eficienta a transpiratiei pentru un confort aparte.

Modelul prezinta guler care ofera un design modern si elegant tinutei tale. Inghiderea se realizeaza cu trei nastruri de o culoare mai inchisa dar care se integreaza perfect in contrastul tricoului. Usor mulat pe corp pentru confortul, si avand un tricot subtire si usor flexibil, acest tricou este o alegere inspirata pentru orice sezon.

Un tricou elegant care se integreaza cu usurinta in orice tinuta, poate fi purtat atunci cand iesiti in oras sau cand participati la un eveniment informal. Cu siguranta tricoul polo gri este alegerea perfecta, calitatea este garantata.

Descriere producator Columbia

Brandul Columbia este un brand de renume la nivel mondial, fiind cunoscuti mai ales pentru tinutele sale spor. Principalul obiectiv al acestui brand il reprezinta perfectiunea, asfel incearca in permanenta sa ofere produsul perfect clientilor sau la o calitate desavarsita pentru produsele sale sport precum accesoriile disponibile. Produsele brandului Columbia rezista la cele mai grele solicitar, astfel este produsul ideal pentru sport.

Categoria: Economie

Adaugat in: Jan 10, 2021