Profesioniștii in psihologie și-au dat intalnire la UPA din Iasi

Psihologi, profesori, psihopedagogi și studenți au avut ocazia, la sfarșitul saptamanii trecute, sa schimbe informații și sa-și exerseze abilitațile practice. Facultatea de Psihologie șiȘtiințele Educației din cadrul Universitații "Petre Andrei" a organizat, sambata șiduminica, 10 workshop-uri de formare, creditate de Colegiul Psihologilor, susținutede specialiști din Romania, Republica Moldova și Quebec - Canada.
In cadrul intalnirii de la Iași, Prof.univ.dr. Ion Manzat, Președintele AsociațieiRomane de Psihologie Transpersonala, a lansat volumele "Nazdravaniile unui copilzanatic" și "Securista și lordul". "Din aceste carți tinerii vor avea o imagineasupra destinului, nu intotdeauna fericit, al autorului și asupra provocarilor pecare viața ți le poate oferi uneori", a apreciat Prof.univ.dr. Mariana Caluschi,Decanul Facultații de Psihologie și Științele Educației din cadrul UPA.

Link-uri sponsorizate:
Servicii curatenie Jocuri lego Sacouri barbati Cosmetice bio Aparate aerosoli Pantofi platforma

Adaugat in: Apr 10, 2013